úterý 10. dubna 2012

Jak na Google Apps for Education

Pokud chcete začít používat aplikace Google ve své škole, možná jste už přemýšleli o tom, jakým způsobem povýšit svůj stávající účet (doménu provozovanou na Google) na vyšší verzi, verzi určenou speciálně pro školy, která je (snad) bez omezení (počtu uživatelů atp.) a přitom zadarmo.

Pokud už máte vytvořené (zaregistrované) aplikace Google, můžete zažádat o povýšení aplikací na verzi Google Apps for Education po prostudování Google Apps for Education - Common Questions kliknutím na příslušný odkaz pro kontaktování technické podpory speciálně pro školy.

Co dál? Dál už stačí počkat až vám účet ručně povýší, a na email vám o tom přijde informace. To trvá obvykle asi týden a a vy budete moci začít používat aplikace Google naplno.

1 komentář:

  1. Zdravím,

    áno takto to nejak funguje. U mňa to trvalo necelý mesiac. Zmeny v tejto verzii sú znateľné. Po preregistrovaní som dostal 200 účtov, ďalšie na vyžiadanie. Prístup k API, lepšie funkcie v kalendári, online podpora, atď. Musím len doporučiť.
    Veľa zdaru...

    OdpovědětVymazat

Jak nainstalovat plugin Skype Meetings

Skype pro firmy (Skype for Business) umožňuje používat ke komunikaci také plugin Webové schůzky, díky kterému se můžete připojit k naplánova...