sobota 5. ledna 2013

Blogger: nastavení statické úvodní stránky

Pokud potřebujete v Bloggeru nastavit, aby se jako úvodní stránka blogu zobrazovala místo příspěvků statická stránka (podobně, jako to lze nastavit např. ve WordPressu), postupujte následovně:
 1. Vytvořte statickou stránku, kterou později použijete jako úvodní. Takto vytvořená stránka má adresu např. http://blog.rokit.cz/p/stranka.html.
 2. V nastavení blogu klikněte na Nastavení vyhledávání a vytvořte nové přesměrování. Do pole Z: zadejte / a do ple Do: zadejte /p/stranka.html.
 3. Zatrhněte možnost Permanentní a přesměrování uložte.Zdroj: http://www.bloggertipspro.com/2012/06/creating-blogger-static-home-page.html


4 komentáře:

 1. Dobrý den,
  mockrát děkuji za užitečný příspěvek! Podařilo se mi díky němu nastavit statickou domovskou stránku, ale bohužel nastal další problém: při kliknutí na kartu (žáložku), která byla původně jako domovská stránka jsem opět přesměrována na nově nastavenou domovskou stránku. Jinými slovy: když si zobrazím můj blog, nemohu se dostat na stránku s příspěvky.

  Moc vás tímto prosím o radu, jak tento problém vyřešit. S pozdravem Jana

  OdpovědětVymazat
 2. nejde absolutne nechapu tu statickou stranku

  OdpovědětVymazat

Jak nainstalovat plugin Skype Meetings

Skype pro firmy (Skype for Business) umožňuje používat ke komunikaci také plugin Webové schůzky, díky kterému se můžete připojit k naplánova...