Pokud migrujete Moodle někam jinam, mělo by to fungovat bez "out of box" (samo od sebe). Jestli, že se vám nepůjde po přesunu jinam přihlásit, pak zkontrolujte soubor config.php
$CFG->passwordsaltmain = 'xxxxxxxxxxxxxxx'
nelze míchat a měl by obsahovat heslo z původního (migrovaného souboru).
Žádné komentáře:
Okomentovat