úterý 21. února 2012

Víš s kým spíš?

U bank mě děsí především to, že manipulují s našimi penězi aniž by ve své podstatě sami nějaké měli. Krom toho mě fascinuje současná doba počítačů a v souvislosti s tím (všichni víme co takový počítač dovede) i otázka toho jak moc spolehlivé počítače vlastně jsou a zda nám na našem účtu jednoho dne jen tak nevykouzlí 0 nebo dokonce nějaké záporné číslo.

V souvislosti s tím přešla v posledních dnech Poštovní spořitelna z původní domény na novou s názvem erasvet.cz. Aby toho nebylo zrovna málo, zřejmě také měnili Windowsí server za spolehlivější Linuxový (aspoň takové je moje toužebné přání). S tím ovšem vystupují chyby nové a čtivější, třeba že jim to nefunguje nebo to nemají správně nastavené.


Není víc povzbudivějšího než když vám banka vykouzlí totoa teď už víme, že správce má email root@localhost (samozřejmě myšleno ironicky) a nedá se s tím nic dělat.. :-/.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jak opravit IMAP v Thunderbirdu po aktualizaci NOD32

Po aktualizaci NOD32 se může stát, že v Thunderbiru přestane fungovat připojení pomocí protokolu IMAP. Postup k vyřešení: Restartovat počíta...